IRIM - projekti

Poštovani sudionici IRIM-ovih projekata,

javljamo da smo otvorili dva nova nagradno kreativna natječaja POSUDI – IZRADI – OSVOJI na koje se mogu prijaviti svi zainteresirani korisnici (bez obzira na dob), a najbolji će osvojiti 3D pisač Prusa Mini i filament.

Natječaji su počeli 1. prosinca 2020. i završavaju 1. veljače 2021. godine i detaljnije o njima pročitajte ovdje.

U njima mogu sudjelovati svi koji nabave potrebnu opremu za sudjelovanje i završe online tečajeve o odabranoj tehnologiji na Izradi! webu. Ako nemate opremu, možete ju posuditi u 100 knjižnica diljem Hrvatske. Tema oba natječaja je otvorena i svaki sudionik sam odlučuje o tome što će u svom projektu raditi.

Informiranje vaših korisnika, članova ili učenika

Molimo Vas da informacije o natječajima podijelite svojim učenicima, korisnicima Vaših programa, članovima, kolegama i drugim suradnicima kojima bi mogle biti korisne. Vijest o natječajima možete pročitati u našoj web objavi ovdje, detaljnije informacije i pravila za natječaj s micro:Bitom i BOSON kompletom pročitajte ovdje, a za natječaj s micro:bitom i Maqueen robotom ovdje.

U prilogu šaljemo i prigodni plakat koji možete ispisati i iskoristiti.

Socijalne mreže

Vijest o natječajima smo objavili i na novootvorenom Instagram profilu (zapratite nas ako već niste) ovdje i na Facebooku ovdje. Vijest slobodno proslijedite svojim grupama i kanalima. Tijekom trajanja natječaja ćemo objaviti još nekoliko promotivnih objava.

Za pitanja u vezi natječaja, slobodno nas kontaktirajte na: dario.vlahovic@irim.hr.

Srdačan pozdrav,

tim Instituta za razvoj i inovativnost mladih

IRIM - Croatian Makers

a: Ivana Lučića 2a, Zagreb
w: www.croatianmakers.hr

objavio: Administrator   datum: 6. 12. 2020.

« Svibanj 2021 »

Canvas Logo

Početna

Koji oblik nastave ti više odgovara?