KJNIŽEVNI SUSRET S BRANKOM PRIMORAC

Branka Primorac, poznata književnica iz Zagreba, održala je književni susret u školskoj knjižnici u četvrtak, 02.11.2017. Na susretu su bili osnovnoškolci, tj. učenici sedmih i osmih razreda Osnovne škole Vodice zajedno sa svojom profesoricom Meri Juričev Dumpavlov i šk. knjižničarkom Martinom.

Branka Primorac je napisala nekoliko romana za djecu i omladinu, a svakako joj je najpoznatiji omladinski roman „Maturalac“ koji je i u obveznoj lektiri za sedmi razred. Učenici su dobili odgovore na razna pitanja koja su joj postavili kao npr: „Kad je počela pisati, kako nalazi inspiraciju, piše li nešto novo“... i još mnogo drugih zanimljivih stvari

Ovaj susret školska knjižničarka organizirala je povodom Mjeseca hrvatske knjige u suradnji s promotorom izdavačke kuće Alfa.

objavio: Martina Špadić   datum: 5. 11. 2017.

« Travanj 2018 »

Za vrijeme sata mobitelom se koristim: